Vyhledávání


Kontakt

IZ kadeřnictví
Halasovo nám. 826/7 (areál TJ Tesla- krytý bazén)
Brno-Lesná
638 00

tel. 548 211 001

Služby

Naše kadeřnctví se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby.Všechny naše kadeřnice se pravidelně zdokonalují na profesionálních školeních. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákaznic a zákazníků. Zvyšte si sebevědomí, změňte svůj image a navštivte nás. Vlasy jsou nedílnou součástí vaší osobnosti a my se staráme o to, aby byla co nejdokonalejší a nepřehlédnutelná.


 

Stříhání

Kvalitní střih je základem vašeho dokonalého vzhledu. U nás najdete vše- od stříhaní na sucho, přes klasický střih až po nejnovější módní střihy pro dámy i pány. Samozřejmostí je i stříhaní dětí všech věkových kategorií.


Barvení

Barva nemusí vždy nutně znamenat radikální změnu Vaší vizáže. Správně zvolený odstín zvýrazní rysy Vaší tváře a dokonale doplní kvalitní střih vlasů. Barvíme  kvalitními značkami: DUSY a FANOLA.


Přelivy

Pokud ještě permanentní barvu nepotřebujete nebo nechcete, je pro Vás ideálním řešením přeliv. Neobsahuje amoniak, je extrémě šetrný k vlasům- obsahuje regenerační složky, tmavší odstíny velmi dobře překrývají šediny, vymívají se z vlasů postupně a velice přirozeně- tudíž nevznikají nepříjemné odrosty.  Jsou vhodné i pro přírodní vlasy, u kterých chcete barvu jen oživit nebo zvýraznit.


Melíry

V dnešní době jsou více v kurzu tzv. tón v tónu,nebo zvýraznění jen určité partie vlasů, či Ombré. Ať  už jsou dělané jakýmkoliv způsobem, jsou melíry vždy velkým oživením vašeho účesu.